Sposoby płatności

Sposoby płatności

 

 

Płatność można realizować na kilka sposobów


 

Ten dział poinformuje Cię w jaki sposób możesz zapłacić za złożone w naszym sklepie zamówienie, jak wypełnić formularz przelewu i czy można zapłacić przy odbiorze.

 

 

 

 

» Płatność przy odbiorze do_gory


 

Za zamówione produkty w sklepie ATIK.pl możesz zapłacić przy odbiorze. Oznacza to, że za paczkę zapłacisz dopiero w momencie jej otrzymania. Zostanie dostarczona przez listonosza lub kuriera, a jeśli ten nikogo nie zastanie - dostarczy ją po raz drugi następnego dnia. Ten sposób jest droższy, ale szybszy, ponieważ nie musimy czekać na przelew od Ciebie - paczkę wysyłamy zwykle tego samego dnia, w którym złożysz zamówienie(w przypadku zamówień przyjętych do realizacji do godziny 13,00)!


Pewność otrzymania zamówionego produktu.

Zdajemy sobie sprawę, iż najważniejsze dla naszego sklepu jest zaufanie Klientów.
Robimy wszystko aby je budować i raz zdobytego nie stracić. Pamiętamy, że za każdym zamówieniem stoi konkretna osoba mająca swoje oczekiwania! Zależy nam, aby nasi Klienci byli zawsze zadowoleni z zamówionych produktów i obsługi, by polecali nas innym i wracali do nas, by zostali naszymi stałymi Klientami.  

 

» Przelew na konto do_gory


 

Dokonując zakupów w naszym sklepie możesz zapłacić za zamówione produkty z góry, przelewem, przed wysłaniem paczki. Jest to najtańszy sposób płatności.


Jak dokonać przelewu?

Składając zamówienie otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie zamówienia - będzie tam podana cała kwota, którą należy zapłacić za zamówione produkty. Całą kwotę należy wpłacić na konto w mBanku:


59 1140 2004 0000 3602 7418 6676

Hurtowia ATIK Sp.J.
A.T. Kaczmarczyk
Jawornik 294
32-400 Myślenice
 


W tytule przelewu powinien być umieszczony numer zamówienia.

Pamiętaj, że jeżeli wpłacisz pieniądze na poczcie przekaz może zostać zaksięgowany nawet po 10 dniach! Dlatego też sugerujemy dokonywać wpłat w banku stacjonarnym lub internetowym..

 

» Przelew za pomocą eCard do_gory


 

Wybierając tę formę płatności, zostaniesz poproszony o przelanie całej kwoty za zamówione produkty na konto naszego partnera eCard. System eCard oraz system Twojego banku poprowadzą Cię przez procedurę płatności i podpowiedzą kolejne kroki. O wykonanej płatności zostaniemy poinformowani w ciągu kilkunastu minut i będziemy mogli przystąpić do realizacji zamówienia.

Po wybraniu tej formy płatności zostaniesz przekierowany(a) na stronę eCard gdzie zostaniesz poproszony(a) o wybór kanału płatności. Masz do wyboru aż 25 możliwości:


 1. Alior Bank S.A.
 2. Bank BPH S.A.
 3. Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.Bank Millennium S.A. 
 4. Bank Ochrony Środowiska S.A.
 5. Bank Pekao S.A. 
 6. Bank Pocztowy S.A.
 7. Bank Spółdzielczy we Wschowie
 8. Bank Zachodni WBK S.A.
 9. Citibank Handlowy S.A.
 10. Credit Agricole Bank Polska S.A.
 11. Deutsche Bank PBC S.A. 
 12. Dowolny inny bank / Druczek
 13. Eurobank
 14. ING Bank Śląski S.A. 
 15. Inteligo 
 16. Kredyt Bank S.A.
 17. mBank
 18. Meritum Bank ICB S.A. 
 19. Multibank 
 20. Nordea Bank Polska S.A.
 21. PKO Bank Polski S.A. (iPKO) 
 22. Plus Bank S.A
 23. Raiffeisen Bank S.A.
 24. Toyota Bank Polska S.A.
 25. Unikasa (Citibank Handlowy)/płtność gotówką off-line

Po wybraniu banku pojawi się opis dokonania przelewu przez internet, lub gotowy druczek do wydrukowania i zapłaty w placówce banku lub na poczcie. Znajdziesz tam również przycisk, który przeniesie Cię do strony logowania wybranego przez Ciebie banku oraz dokładną instrukcję jak wypełnić poszczególne pola przelewu /będziesz mógł skorzystać z opcji kopiuj - wklej dla wszystkich danych do przelewu.

Zostaniesz poproszony(a) o potwierdzenie wykonania przelewu zgodnie ze sposobami obowiązującymi w Twoim banku /hasło SMS-owe, hasło z listy jednorazowej/.

I to wszystko!!!


Pozostaje Ci kliknąć na przycisk SPRAWDŹ STAN
 PŁATNOŚCI i upenić się że pieniądze za Twoje zamówienie dotarły do nas i Twoja paczka jest już wysyłana!

 

» Płatność kartą do_gory


 

Płatności za pomocą kart płatniczych obsługiwane są przez eCard. 

Obsługiwane są następujące rodzaje kart: 

Set_01_210na236

Po dokonaniu przez Klienta transakcji, kwota transakcji zostaje od razu (online) zablokowana na rachunku karty Klienta.
 
System sklepu oraz system eCard poprowadzą Cię przez procedurę płatności i podpowiedzą kolejne kroki.
 
Pamiętaj! Masz trzy próby dokonania płatności za swoje zamówienie. Jeżeli trzecia próba płatności zakończy się niepowodzeniem to zamówienie z punktu widzenia płatności jest zamykane jako nieudane a Twoja karta nie zostanie obciążona. W takim wypadku należy ponownie złożyć zamówienie w sklepie.
W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z nami


Informacje o systemie eCard

Transakcje płatności online w sklepie internetowym ATIK.pl realizowane są przez eCard. Jest to działająca od wielu lat firma specjalizująca się w internetowych rozliczeniach finansowych. Zapewnia szybkie i bezpieczne przekazy internetowe oraz oferuje dużą liczbę dostępnych kanałów płatności.Dane Twojej Karty podczas przesyłania siecią są zaszyfrowane i chronione bezpiecznym protokołem Secure Sockets Layer 128 bitów.
  
Jest to rodzaj zabezpieczenia polegający na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki klienta i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer centrum autoryzacji. Informacja wysyłana z serwera do klienta jest również kodowana, a po osiągnięciu celu dekodowana. 

Sklep internetowy ATIK.pl nie ma dostępu do danych kart płatniczych Klientów! Płatność odbywa się na serwerach eCard, stosującego zabezpieczenia najwyższej klasy. 

Cała operacja płatności przeprowadzana jest w czasie rzeczywistym (online), co oznacza, iż posiadacz karty może od razu otrzymać odpowiedź czy płatność zostanie zrealizowana czy nie.
 

Koszty wysyłki

koszty dostawy

Recenzje
baner_recenzje
Tanie podreczniki

 

Nasza księgarnia to idealne miejsce, w którym można kupić tanie podręczniki do szkoły. Zakup podręczników to zawsze spory wydatek.strzałki


atik zaufane opinie
atik zaufane opinie
sposoby płatności

eCard
Księgarnia Internetowa ATIK » podręczniki szkolne, książki, gry ... Zapraszamy!