Recenzje

 

 

Napisz recenzje – odbierz nagrodę!

Dlaczego warto pisać recenzje i opinie na ATIK.pl


 


Pisząc recenzję lub opinię na temat niedawno przeczytanej książki, zakupionego przedmiotu pomożesz innym użytkownikom w wyborze literatury lub przedmiotu i przy okazji masz szansę na zdobycie ciekawej nagrody.

 

Wszystko, co musisz zrobić to:

1.  Zarejestrować się w księgarni ATIK.pl
2. Napisać recenzję lub opinię o książce, która po moderacji ukaże się na naszych stronach

 
Raz w tygodniu wybierzemy najciekawszą recenzję, za którą autor otrzyma nagrodę w postaci książki. Oczywiście recenzja może być zarówno pozytywna jak i negatywna, możesz napisac wiele rencenzji i opini, ważne tylko, aby była wartościowa. Recenzję zbyt lakoniczne (nie wystarczy napisać „podobało mi się”) nie będą nagradzane. Recenzje i opinie muszą być autorskie, nie mogą być kopiowane oraz po zamieszczeniu na naszej witrynie udostępniane gdzie indziej.  W recenzjach i opisach nie można używać słów wulgarnych. Recenzję podpisujesz pseudonimem, który wraz z tekstem będzie zamieszczony na stronie oraz podajesz dane osobowe, które nie będą publikowane a potrzebne są do identyfikacji Twojej osoby w programie.


Polityka prywatności:

Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna - nigdy nie będziemy udostępniać Twoich danych innym osobą i firmą. Twoje dane będą używana tylko w celu identyfikacji w naszym programie „Recenzje za rabaty” oraz w celu skontaktowania się z Tobą w przypadku wygranej. Nie będziemy Cię dodawać do listy mailingowej lub biuletynu bez Twojej zgody.

pioro

Podziel się opinią i skorzystaj!

 

Koszty wysyłki

koszty dostawy

Recenzje
baner_recenzje
Tanie podreczniki

 

Nasza księgarnia to idealne miejsce, w którym można kupić tanie podręczniki do szkoły. Zakup podręczników to zawsze spory wydatek.strzałki


atik zaufane opinie
atik zaufane opinie
sposoby płatności

eCard
Księgarnia Internetowa ATIK » podręczniki szkolne, książki, gry ... Zapraszamy!