Pismo Święte S i N Testament. Biblia Pamiątka komunii świętej
Pismo Święte S i N Testament. Biblia Pamiątka komunii świętej
Cena:39.50
Ilość: egz.
Nazwa wydawnictwa:M wydawnictwo
Rok wydania:2017, 2017
Ilość stron:1432
Oprawa:twarda z obwolutą, twarda z obwolutą
Dostępny od:2016-02-17
Kod kreskowy:9788375959130
Udostępnij:
Ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu w tłumaczeniu bpa Kazimierza Romaniuka. Biała obwoluta okolicznościowa - Pamiątka I Komunii Świętej.

Biblia domowa to ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu. Zawiera 121 wspaniałych, całostronicowych ilustracji Gustave’a Doré, nawiązujących do niezwykle cenionych XIX -wiecznych wydań. Specjalne strony przeznaczone na zapisywanie ważnych wydarzeń rodzinnych sprawiają, że to wydanie Biblii może stać się wielopokoleniową kroniką rodzinną.

Prezentowane wydanie zostało przetłumaczone przez biskupa Kazimierza Romaniuka – jednego z najwybitniejszych polskich biblistów. Jest to pierwszy od 400 lat (od czasów ks. Jakuba Wujka) przekład Biblii na język polski, dokonany przez jednego tłumacza.


W Biblii znajduje się osobiste błogosławieństwo św. Jana Pawła II dla rodzin, które wspólnie czytają słowo Boże oraz list Gratissimam sane - słowa Papieża do polskich rodzin.


Atrakcyjna szata graficzna, ze stylizowanymi XIX-wiecznymi złotymi, filigranowymi ornamentami, bogato zdobiona twarda oprawa, ozdobny grzbiet i złota wstążka podkreślają niezwykłą dbałość o estetykę pamiątkowego wydania Pisma Świętego.

 
Księgarnia Internetowa ATIK » podręczniki szkolne, książki, gry ... Zapraszamy!