Mach mit! 4 neu AB w.2020 PWN
Cena:25.27
Ilość: egz.
Nazwa wydawnictwa:PWN
Rok wydania:2020
Ilość stron:84
Oprawa:broszurowa
Wymiary:290x205 mm
Udostępnij:
Mach mit! 4 neu. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy VII
Mach mit! neu 4. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy VII to zbiór zadań językowych, przygotowany przez Magdalenę Górską i Halinę Wachowską, w pełni skorelowany z podręcznikiem Mach mit! neu 4.
Uczniowie znajdą tutaj różnorodny trening sprawności językowych, umożliwiający powtórzenie i utrwalenie materiału lekcyjnego. Ponadto zawarte w prezentowanym zeszycie ćwiczenia pozwalają konsekwentnie wyrównywać poziom kompetencji językowych w klasie.
Istotnym atutem Materiałów ćwiczeniowych do Mach mit! neu 4 są zadania uwzględniające potrzeby uczniów z dysleksją i dysgrafią, jak i dodatkowe ćwiczenia dla uczniów pracujących szybciej.
Dla ułatwienia pracy z materiałami ćwiczeniowymi umieszczono w nich odnośniki do podręcznika zawierające numer strony, jak i konkretnego zadania. Materiały ćwiczeniowe zawierają w każdym rozdziale takie sekcje jak: In Grammatik bewandert, Zadanie internetowe, Wymowa, Was ich schon alles weiß und kann. A pod koniec zeszytu dział: Eine Prise Grammatik, który porządkuje wiedzę gramatyczną prezentowaną w podręczniku Mach mit! neu 4.
 
Księgarnia Internetowa ATIK » podręczniki szkolne, książki, gry ... Zapraszamy!