Generacion 1 Materiały ćw. PWN
Cena:25.27
Ilość: egz.
Nazwa wydawnictwa:PWN
Rok wydania:2020
Ilość stron:64
Oprawa:broszurowa
Wymiary:297x210 mm
Udostępnij:
Generación 1. Materiały ćwiczeniowe do języka hiszpańskiego dla klasy 7to bogaty zbiór różnorodnych atrakcyjnie przygotowanych pod względem rozwiązań dydaktycznych zadań językowych, które w pełni korelują z podręcznikiem Generación 1. Korelacja ta dotyczy zarówno treści, jak i stopnia trudności prezentowanych w materiałach ćwiczeniowych zadań i aktywności językowych.
Uczniowie znajdą tutaj ćwiczenia harmonijnie kształtujące wszystkie cztery sprawności językowe. Ćwiczenia te umożliwiają przede wszystkim powtórzenie i utrwalenie materiału lekcyjnego, w tym konsekwentną systematyzację poznanych na zajęciach szkolnych struktur leksykalno-gramatycznych.
Uczniowie odnajdą w ćwiczeniach m.in. zadania polegające na:
tworzeniu krótkich dialogów
redagowaniu prostych opisów
łączeniu krótkich tekstów ze zdjęciami bądź piktogramami
rozwiązywaniu krzyżówek
odgadywaniu słów z rozsypanek literowych
tłumaczeniu hiszpańsko-polskim i polsko-hiszpańskim
Ponadto w części zadań uczniowie zachęcani są do skorzystania z zasobów internetowych, by mogli tutaj poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę o języku hiszpańskim oraz byli w stanie odpowiednio ją zastosować w swoich odpowiedziach do zadań językowych zgromadzonych w materiałach ćwiczeniowych do podręcznika Generación 1.
Głównym celem materiałów ćwiczeniowych zgodnie z założeniami podstawy programowej dla szkół podstawowych jest kształcenie umiejętności sprawnego i skutecznego porozumiewania się w języku hiszpańskim przez uczniów, w szczególności w bliskich im sytuacjach życia codziennego.
 
Księgarnia Internetowa ATIK » podręczniki szkolne, książki, gry ... Zapraszamy!