Dziennik domowego ogrodnika 2020
Cena:34.70
Ilość: egz.
Nazwa wydawnictwa:Fundacja Lethe
Oprawa:twarda
Wymiary:13x20,8 cm
Udostępnij:
Domowy Ogrodniku!
Szukasz sposobu na wygodne planowanie wydatków związanych z uprawą roślin?
Chciałbyś, aby każdy z Twoich zielonych przyjaciół mógł cieszyć się opieką dostosowaną do jego unikalnych potrzeb?
Zastanawiasz się, jak zaaranżować przestrzeń, by Twoje rośliny pięknie rosły?
Marzysz o tym, by zgromadzone przez lata wiedzę i doświadczenie mieć zawsze pod ręką?
Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi: Tak!, to Dziennik domowego ogrodnika został stworzony właśnie dla Ciebie. Z jego pomocą w 2020 roku Twoja ogrodnicza pasja rozkwitnie jak nigdy dotąd!
Dla Ciebie i Twoich zielonych przyjaciół
Z Dziennikiem domowego ogrodnika" pielęgnacja roślin jest bardzo prosta. Stworzony w formie kalendarza planner będzie uczył, w jaki sposób należy dbać o ulubione rośliny, jak rozplanować w czasie podlewanie i przesadzanie, a także pozwoli Ci śledzić rozwój i wzrost Twoich zielonych przyjaciół.
Uprawa roślin doniczkowych wydaje się często trudna i skomplikowana. Każda roślina ma przecież określone wymagania dotyczące zarówno nasłonecznienia, a więc miejsca, w którym będzie cieszyć nasze oczy, jak i w kwestii częstotliwości podlewania, nawożenia czy przesadzania.
Treści zawarte w plannerze zostały przedstawione w przystępny i przyjazny sposób, a całość wykonano z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół.
Dziennik domowego ogrodnika to idealna pozycja tak dla miłośników roślin, którzy od lat pielęgnują swoje domowe dżungle, jak dla osób zupełnie początkujących, szukających rzetelnych informacji dotyczących dbania o rośliny oraz próbujących znaleźć sposób na zaplanowanie pielęgnacji swoich zielonych przyjaciół.
 
Księgarnia Internetowa ATIK » podręczniki szkolne, książki, gry ... Zapraszamy!