Dotyk nieba
Cena:22.48
Ilość: egz.
Nazwa wydawnictwa:Fronda
Rok wydania:2019
Ilość stron:208
Oprawa:broszurowa
Wymiary:14,5x20,5 cm
Udostępnij:
"Każdego dnia Niebo, wsłuchawszy się w ludzkie prośby i modlitwy, może wkroczyć w nasze życie i cudownie je odmienić. Nasi polscy błogosławieni i święci, których tak wielu wydała Polska na przestrzeni wieków, z miłością przychodzą ku nam wchodząc w naszą codzienność, nasze troski i nieszczęścia, niosąc ludziom tę niebiańską, cudowną pomoc i ukojenie. Udowadnia to autorka, Elżbieta Ruman, która przemierza Polskę i dokumentuje owe fakty.
Bohaterowie opisanych w książce historii opowiedzą nam o - nieraz bardzo zdumiewających, ale jak najbardziej cudownych i udokumentowanych - ingerencjach Nieba w swoim życiu. Zaświadczą nam o tym na przykład mieszkańcy niewielkiej Lipnicy, skąd wywodził się św. Szymon, nasz XV-wieczny święty, zaświadczy rodzina państwa Gawlików z Wilamowic, wdzięczna za pomoc św. arcybiskupowi Józefowi Bilczewskiemu, zaświadczą również małżeństwa i rodziny, które modliły się o wstawiennictwo do naszego wielkiego rodaka, Sługi Bożego Jana Pawła II.
Te i wiele innych opisanych tu historii dowodzą, że Niebo jest blisko nas, a Jego cudowny dotyk jest zawsze odpowiedzią na nasze prośby..."
 
Księgarnia Internetowa ATIK » podręczniki szkolne, książki, gry ... Zapraszamy!