Cena:22.54
Ilość: egz.
Nazwa wydawnictwa:Wydawnictwo Księży Sercanów
Rok wydania:2015
Ilość stron:264
Oprawa:broszurowa
Wymiary:12,5x19,5 cm
Udostępnij:
W książce ks. Cameli, znany duszpasterz z archidiecezji Chicago, maluje niepokojący portret diabła groźnego przeciwnika Boga i człowieka, który działa w cichy i dyskretny sposób. Ksiądz Cameli odsłania taktykę diabła: zwodzenia, dzielenia, dywersji i zniechęcania, w indywidualnym życiu człowieka, a także w życiu społecznym. Autor pokazuje, jak w pogłębionej przyjaźni z Bogiem można przeciwstawić się działaniom Złego.
OPINIE O KSIŻCE
Napisana w nadzwyczaj przystępny sposób, poparta rozsądnym duszpasterskim zmysłem obserwacyjnym książka, wcale nie skupiona na fascynacjach okultyzmem, lecz poświęcona sposobom radzenia sobie ze zwodniczymi i zniechęcającymi wpływami zła, które napotykamy na co dzień. Rzetelna lektura duchowa.
Donald Senior (CP)
przewodniczący Katolickiej Unii Teologicznej
Ksiądz Louis Cameli umiejętnie, jak na doświadczonego kierownika duchowego przystało, demaskuje powszednie działania diabła i pokazuje nam, w jaki sposób nowy wgląd w Pismo Święte oraz pogłębiona przyjaźń z Jezusem Chrystusem wzmacniają naszą wytrwałość w podróży ku Ojcowskiej Tajemnicy Boga
 
Księgarnia Internetowa ATIK » podręczniki szkolne, książki, gry ... Zapraszamy!