Cena:22.31
Ilość: egz.
Nazwa wydawnictwa:eSPe
Rok wydania:2018
Ilość stron:224
Oprawa:broszurowa
Wymiary:14x20 cm
Udostępnij:
Ksiądz Stefan Starzynski był w swoim kapłańskim życiu świadkiem wielu cudów zarówno uzdrowień, jak niesamowitych wydarzeń, których nie sposób racjonalnie wytłumaczyć. Po tym jak doświadczył chrztu w Duchu Świętym, z jeszcze większym przekonaniem głosi prawdę o tym, że Jezus Chrystus cały czas działa i swoją mocą którą przekazuje nam między innymi w sakramencie namaszczenia chorych uzdrawia nas z chorób i uwalnia od wszelkich niszczących nas skutków grzechu.
W tej poruszającej książce ksiądz Stefan opowiada o doświadczaniu namacalnych cudów, z którymi zetknął się zarówno w Indiach jako jeden ze współpracowników Matki Teresy, jak i w swej codziennej posłudze w Stanach Zjednoczonych m.in. podczas odprawianych przez siebie mszy o uzdrowienie. Siłą tej książki są autentyczne i przejmujące świadectwa niesamowitych Bożych interwencji, które w każdym, kto się z nimi zapozna, zasiewają ziarno wiary i nadziei.
Przeczytaj o tym, jak dziś Bóg ratuje ciężko chore dzieci, uzdrawia z nowotworów, zapewnia pożywienie głodnym oraz dach nad głową pozbawionym domu I od autora tej niezwykłej książki naucz się modlić o równie wielkie cuda w swoim życiu!
 
Księgarnia Internetowa ATIK » podręczniki szkolne, książki, gry ... Zapraszamy!