Bezpieczeństwo zakupów

 

 

Bezpieczne i przyjemne zakupy"Klient ma zawsze rację...!"
  • Jeśli nie chcesz być traktowany jak intruz i zło konieczne...
  • Jeśli masz dość niejasnych reguł i naciągaczy...
  • Jeśli pragniesz produktów i obsługi na najwyższym poziomie...

to świetnie trafiłeś! Zapraszamy do - sklepu internetowego z zasadami!

Usiądź wygodnie i przeczytaj jak łatwo, przyjemnie i bezpiecznie można kupować w naszym sklepie.
Poznaj zasady którymi się kierujem!


1. Mamy dla Ciebie czas      

Rozumiemy, jak ważnym jest dla Ciebie odpowiedni wybór towaru, rozumiemy, że nie na wszystkim musisz się znać i wszystko wiedzieć. Rozumiemy, że możesz mieć pytania... Dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze możesz poprosić nas o pomoc - od pytań technicznych dot. naszego sklepu, poprzez informacje dot. naszej oferty a na sprawdzeniu statusu przesyłki kończąc.


Pamiętaj, że zawsze mamy dla Ciebie czas - tyle ile Ty go potrzebujesz! Możesz napisać maila /na każdego postaramy się odpowiedzieć w max. 24h/, możesz także zadzwonić w godzinach pracy sklepu (9:00 - 17:00). Zawsze możesz liczyć na szybką, miłą i fachową pomoc.

2. Rzetelna informacja


Zdajemy sobie sprawę, że kupowanie w internecie zasadniczo różni się od tradycyjnej formy handlu - nie możesz wziąć do ręki produktu, obejrzeć go. Dlatego w naszym sklepie staramy się dokładnie opisać każdy towar. Staramy się także, aby każdy sprzedawany przedmiot był dokładnie przedstawiony na zdjęciach.

W niektórych sklepach trudno odnaleźć istotne informacje - np o kosztach przesyłki, które są bardzo istotne dla każdego Klienta. W ATIK.pl informacje te masz zawsze pod ręką - w kolumnie bocznej po lewej stronie witryny lub na dole strony w sekcji "Obsługa klienta", gdzie czekają na Ciebie wszystkie istotne zagadnienia. Możesz sprawdzić koszty przesyłki, czas realizacji zamówień, formy płatności lub skorzystać z pomocy w zakupach. 

Możesz także zapoznać się ze szczegółowymi danymi naszej firmy TUTAJ, przeczytać regulamin sklepu oraz politykę prywatności. W ten sposób upewnisz się, że nasza firma naprawdę istnieje i legalnie działa!

Możesz oczywiście /a nawet powinieneś/ zapoznać się z naszym programem rabatowym dla stałych Klientów. Mamy nadzieję, że pozwoli Ci on cieszyć się ulubionymi artykułami jeszcze taniej!
 
Jeśli mimo naszych starań nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji skontaktuj się z nami. Z checią odpowiemy na wszystkie pytania.

3. Zaufanie to podstawa 

Jesteśmy świadomi istnienia naciągaczy i oszustów w internecie! Wiemy, że możesz mieć obawy czy otrzymasz zamówiony towar oraz czy nie wyślemy Ci jakiegoś bubla. Nic z tego!
Nasz biznes i naszych Klientów traktujemy poważnie - tak jak sami chcemy być traktowani. Chcemy rozwijać nasz sklep i długie lata robić to co sprawia nam satysfakcję. Żeby to osiągnąć niezbędne jest zaufanie Klientów. Wiemy, że zaufanie buduje się długo a traci w ciągu chwili - robimy wszystko aby je zdobyć i nie stracić.
Jako dowód naszej uczciwości oferujemy każdemu Klientowi GWARANCJĘ!

4. Przejrzystość i przyjazność sklepu 
 
W ATIK.pl możesz kupować niemal tak łatwo i szybko jak w swoim "sklepie na rogu".

Przez cały czas masz pełną kontrolę - wiesz co się dzieje, wiesz kiedy możesz się wycofać z zamówienia a kiedy zostaje ono już zaakceptowane i przyjęte do realizacji. Ale nawet wtedy masz informację jak możesz to zamówienie anulować.

Nasz sklep prowadzi Cię krok po kroku i pokazuje co i jak zrobić by bezpiecznie i szybko złożyć zamówienie.
Oczywiście w razie problemów zawsze możesz zwrócić się do nas po pomoc.

Po złożeniu zamówienia nie zapominamy o Tobie. Zawsze wiesz co się dzieje z Twoim zamówieniem. Zostaniesz automatycznie poinformowany o każdej zmianie statusu zamówienia. Otrzymasz maila i dowiesz się, że Twoje zamówienie zostało przyjęte do realizaji, że Twój przelew został zaksięgowany na naszym koncie, że paczka została wysłana. Nawet w przypadku nieprzewidzianego opóźnienia zostaniesz o tym natychmiast poinformowany. 

W każdej chwili możesz też sam sprawdzić status swojego zamówienia logując się do swojego konta w naszym sklepie /oczywiście o ile wcześniej je założyłeś/.

W razie problemów zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez maila, lub telefonicznie by rozwiać swoje wątpliwości i uzyskać potrzebne informacje.

5. Twoja paczka świadczy o tobie 

O pracy Poczty można pisać książki - wiemy coś o tym. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nie dać szansy na jakiekolwiek uszkodzenie Twojej przesyłki. Nasz sposób pakowania gwarantuje bezpieczeństwo przesyłki.

Jeśli kupujesz u nas produkt z przeznaczeniem na prezent to nie musisz się obawiać - dotrze do Ciebie nienaruszony!

6. Szacunek ponad wszystko! 

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie - staramy się pamiętać, że za każdym numerem zamówienia stoi konkretna osoba z konkretnymi wymaganiami i oczekiwaniami. 
Wiemy jak ważna jest Wasza opinia o nas i dlatego robimy wszystko by była ona jak najlepsza.
Przy realizacji każdego zamówienia dążymy do perfekcji a jeśli pojawiają się jakiekolwiek komplikacje - natychmiast Cię o tym informujemy. Chcemy po prostu grać fair.

W razie problemów zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Istnieje możliwość sprowadzenia artykułu pod konkretne zamówienie. Oferujemy również specjalne upusty dla organizacji pożytku publicznego /szkoły, przedszkola, biblioteki, świetlice, urzędy itp./

Pamiętaj, że zawsze otrzymujesz Gwaranję zwrotu towaru - w ciągu 10 dni bez podania przyczyny możesz oddać nam zakupiony towar a my oddamy Ci pieniądze. Opłacisz tylko koszty przesyłki. Poczytaj więcej na ten temat.
 
Oto nasze zasady - jesteśmy z nich dumni. Mamy nadzieję, że przekonają Cię do zakupów właśnie u nas.

Zapraszamy do obejrzenia oferty naszego sklepu i zapisania się do Newslettera.

Zespół ATIK.pl 

Koszty wysyłki

koszty dostawy

Recenzje
baner_recenzje
Tanie podreczniki

 

Nasza księgarnia to idealne miejsce, w którym można kupić tanie podręczniki do szkoły. Zakup podręczników to zawsze spory wydatek.strzałki


atik zaufane opinie
atik zaufane opinie
sposoby płatności

eCard
Księgarnia Internetowa ATIK » podręczniki szkolne, książki, gry ... Zapraszamy!