Cena:25.24
Ilość: egz.
Nazwa wydawnictwa:Znak
Rok wydania:2017
Ilość stron:96
Oprawa:twarda
Udostępnij:
Większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że sumienność oraz dobra organizacja to klucz do motywacji i sukcesu w dorosłym życiu. Jeżeli pragniesz, aby Twoje dziecko już od najmłodszych lat uczyło się dobrych nawyków, a także chciałbyś, aby w mądry sposób wykorzystywało wolny czas oraz uczyło się dobrego planowania swoich działań, nie zwlekaj i koniecznie sięgnij po tę bestsellerową publikację! Doświadczenie i nawyki, które zdobędzie teraz, z pewnością zaowocują w jego przyszłym życiu.
Dzięki tej niezwykle kolorowej i przyjaznej książeczce, Twoja pociecha odkryje siedem sposobów na szczęśliwe i radosne dzieciństwo, główni bohaterowie opowieści nauczą je pomysłowości, racjonalności oraz staranności i sumienności w wykonywaniu codziennych czynności. Tylko teraz najnowsza pozycja autorstwa Seana Covey'a, po raz pierwszy dostępna jest także w Polsce! Witek, Kudłatek, Lilka oraz Wandzia z krainy Siedmiu Dębów staną się dobrymi przewodnikami po świecie Twojego dziecka.
"7 nawyków szczęśliwego dziecka" to niezwykle sympatyczna, bogato ilustrowana pozycja zawierająca zbiór pouczających i wartościowych opowiadań dla najmłodszych. Tytuł przeznaczony jest nie tylko dla najmłodszych czytelników, lecz również dla rodziców, którzy pragną zapewnić swoim pociechom prawidłowy rozwój i szczęśliwe dzieciństwo.
 
Księgarnia Internetowa ATIK » podręczniki szkolne, książki, gry ... Zapraszamy!