Nazwa wydawnictwa:Siedmioróg
Rok wydania:2010
Ilość stron:16
Oprawa:broszurowa
Wymiary:16x16 cm
Udostępnij:

Klasyczna baśń o przygodach maleńkiej dziewczynki w rymowanej, zabawnej wersji Wiesława Drabika, przygotowanej specjalnie dla najmłodszych.

Urocza książeczka z serii ,,101 bajek" przeniesie małego czytelnika do cudownego świata baśni, który jest jednocześnie światem poezji.

Seria składa się ze 101 różnych bajek dla dzieci młodszych (od 2 do 5 lat). Są to należące do klasyki światowej bajki takich autorów, jak Hans Christian Andersen, Charles Perrault, bracia Grimm, Lewis Carroll, Ezop, bajki różnych narodów, bajki należące do klasyki polskiej, bajki współczesne i opowiastki o zwierzętach.

Wszystkie bajki mają ten sam format i tę samą liczbę stron. Na szczególną uwagę zasługują niezwykle przyjazne ilustracje: pięknie namalowane, a równocześnie radosne i proste w przekazie - jednym słowem takie, jakie być powinny i jakie wszyscy lubią najbardziej. To, co dodatkowo wyróżnia bajki należące do serii, to wartościowe przekłady i opracowania tekstów - czytelne i poetyckie, a zarazem pełne humoru.  

 
Księgarnia Internetowa ATIK » podręczniki szkolne, książki, gry ... Zapraszamy!